To content (skip navigation)

Praca

• Praca

Jesteś osobą dynamiczną, kreatywną, zawsze chciałeś uczyć? Dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Szkoły Muzyczne YAMAHA to międzynarodowy system nauczania, który w 44 krajach na świecie kształci ponad 1 milion uczniów!

W Polsce także zyskał dużą popularność. Dzięki doskonale opracowanym materiałom dydaktycznym, kształceniu i doskonaleniu kadry nauczycielskiej sieć Szkół Muzycznych YAMAHA obejmuje obecnie ponad 80 miast w całej Polsce.

Firma "Bartosz Kieresiński Agencja Muzyczna" z siedzibą w Słupsku prowadzi licencjonowaną Szkołę Muzyczną YAMAHA w Słupsku.

Pełna oferta programów nauczania Szkoły Muzycznej Yamaha została zamieszczona w zakładce Kursy.

Oferujemy:

• Pracę w solidnej, renomowanej Szkole Muzycznej YAMAHA w Słupsku
    • Stałe podnoszenie własnych kwalifikacji poprzez cykliczne kursy i szkolenia organizowane przez Centralę Szkół Muzycznych YAMAHA
    • Pracę na najnowszych instrumentach firmy YAMAHA.
    • Pełne wsparcie metodyczne (licencjonowane podręczniki, płyty CD, itp.).
    • Dobre wynagrodzenie, uzależnione od prowadzonej ilości uczniów lub stawek godzinowych

Oczekujemy:

Szukamy osób dyspozycyjnych, zaangażowanych, dla których nauczanie muzyki, a także kontakt z dziećmi i młodzieżą są pasją. Ludzi z talentem do przekazywania wiedzy i dysponujących odpowiednią wiedzą merytoryczną, metodyczną oraz predyspozycjami do wykonywania zawodu nauczyciela.

Kontakt:

YAMAHA Szkoła Muzyczna w Słupsku